O nas

Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych łóżek tapicerowanych dla dzieci i młodzieży, skrzyń na zabawki oraz puf. W naszej ofercie znajdują się również produkty dla dzieci markowych producentów.

Dobry sen to zdrowie i radość naszych dzieci. Firma LIL’ KID powstała z myślą o naszych najmłodszych pociechach. Chcieliśmy stworzyć łóżka dla dzieci wygodne, bezpieczne a zarazem niepowtarzalne w swoim kształcie i wyglądzie.

Nasz zespół produkcyjny składa się z wykwalifikowanych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Wszystkie meble wykonujemy ręcznie w Polsce. Dbamy o to, aby każdy element został perfekcyjnie wykończony. Wybieramy najwyższej jakości drewno sosnowe, tkaniny bawełniane luksusowych producentów z Włoch i Wielkiej Brytanii.

Kolekcje materiałów zostały pomysłowo zaprojektowane przez stylistów tworząc pełne magii wzory dziecięcych kolekcji. Część proponowanych tkanin pochodzi od angielskiego producenta, który uzyskał królewski certyfikat jakości, od wielu lat dostarcza materiały do pałaców Królowej Elżbiety II. Wykorzystywane przez nas tkaniny stanowią przepiękne wykończenie łóżek dla dzieci i młodzieży nadając im niepowtarzalny charakter.

Realizujemy również wymianę obicia mebli oraz indywidualne projekty mebli.

Wszystkie meble LIL’ KID produkujemy ręcznie na Państwa indywidualne zamówienie.

Produkty personalizowane nie podlegają zwrotom.

Polski Producent       ssl