Meble Lil' Kid

Meble na zamówienie LIL' KID dla dzieci i młodzieży. Ręczna produkcja, nietuzinkowy design. Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych łóżek tapicerowanych dla dzieci i młodzieży, skrzyń na zabawki oraz puf. Wykonujemy również indywidualne projekty mebli.

Meble Lil' Kid

Meble na zamówienie LIL' KID dla dzieci i młodzieży. Ręczna produkcja, nietuzinkowy design. Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych łóżek tapicerowanych dla dzieci i młodzieży, skrzyń na zabawki oraz puf. Wykonujemy również indywidualne projekty mebli.

Podkategorie

 • Łóżka dla dzieci

  Łóżka tapicerowane dla dzieci i młodzieży LIL’ KID zaprojektowaliśmy tak aby były bardzo proste w montażu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, wysoka jakość i nietuzinkowe wzornictwo. Wszystkie modele wykonywane są bez ostrych kantów, zawierają miękkie ramy i wezgłowia.

  Łóżka przeznaczone są dla dzieci, które wyrosły z łóżeczka szczebelkowego oraz dla młodzieży. Wykorzystujemy drewno sosnowe w konstrukcji stelaża dzięki czemu meble posłużą  Państwa dzieciom przez wiele lat. Całość wykańczamy ekskluzywnymi tkaninami, renomowanych producentów z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Materiały występują w przepięknych pudrowych kolorach, zawierają haft lub zdobienia brokatowe. Dysponujemy również szeroką gamą wzorników tkanin gładkich, które nie są dostępne na stronie internetowej. W naszej pracowni dysponujemy wzorami pokazowymi łóżek. Zapraszamy do kontaktu. 

  Poniżej prezentujemy 7 modeli łóżek. Konfigurator dostępny na stronie umożliwi Państwu personalizację wzoru tkaniny, kolorystyki oraz wymiarów.  Alternatywne wymiary, tkaniny, montaż do ustalenia indywidualnie. 

  Wszystkie meble LIL' KID wykonywane są ręcznie na indywidualne zamówienie. Ceny zawierają koszt transportu na terenie Polski. 

 • Skrzynie na zabawki

  Skrzynia na zabawki jest niezbędnym meblem w aranżacji dziecięcego pokoju.

  Dekoracyjna Skrzynia LIL' KID została wykonana z wysokiej jakości sklejki. Jest niezwykle pojemna, dzięki czemu pozwoli utrzymać porządek. Jej subtelna stylistyka i staranne wykończenie idealnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

  Zdjęcie przestawia wzór pokazowy, możliwa jest dowolna personalizacja mebla imieniem Państwa dziecka. Imię proszę wpisać w uwagach przy składaniu zamówienia. Kolor wypełnienia - do ustalenia indywidualnie.

 • Pufy

  Zaprojektowane przez nas pufy są wspaniałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Spełniają funkcję miękkiego siedziska. Zawierają również pojemnik na zabawki i akcesoria. Możliwy jest dowolny wybór tkaniny. Pełna wizualizacja materiałów dostępna jest w zakładce łóżka. Wykorzystujemy najwyższej jakości tkaniny, luksusowych producentów z Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Dysponujemy również szeroką gamą materiałów gładkich.